Најсексапилната тенисерка на светот порача: Сум немала секс 457 дена, фановите очајни и понудуваат помош

Тенисрката Ежени Бушар во моментов е една од најсексапилните тенисерки во светот која ја шокираше јавноста со нејзината објава на Инстаграм.
Канадската тенисерка на својот профил објави дека немала секс 457 дена, но потоа додаде и објаснување дека сите можат да се „смират“, бидејќи станува збор за „меме“.
Меѓутоа многумина не го сфатија тоа и преку коментари и понудија да и помогнат на тенисерката.