Најсилниот удар во препоните

Дефинитивно, човекот кој припаѓа на врвот на листата на најбизарните суштества во светот е Кирби Рој, суперчовек кој може да го издржи најсилниот удар во препоните. Дали дури и од самата помисла почувствувавте болка?
Овој борач побарал од американскиот Гладијатор да го удри во препоните и со сите сили стоечки го издржал тоа! Секоја чест! Видете ја оваа неверојатна снимка и ударот кој тој безболно го примил …
Copyright 2013 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.Дефинитивно, човекот кој припаѓа на врвот на листата на најбизарните суштества во светот е Кирби Рој, суперчовек

Пронајдете не на следниве мрежи: