Најславниот задник во хеланки – Џеј Ло во теретана

Џеј Ло последниве години совршено го балансира стилот на латино дива и спортска дама која се грижи за своето тело. Како изгледа Џеј Ло кога оди во теретана?

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.