Најјакиот наслов објавен во светов во врска пропаднатиот референдум

Loading...

Ајварот го победи Западот. Пораз на ЕУ во Македонија. Се слави по улиците на Македонија.

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...