НА АНАСТАСИЈА ВЕЌЕ НЕ И Е ДОБРО – доживеала голем стрес

Анастасија Ражнатовиќ наголемо настапува ширум Европа, а нејзината агенда е закажана до крајот на летото.
Последниот нејзин настап во Германија помина беспрекорно. Но севкупниот убав впечаток падна во вода со нејзиното слетување на аеродромот „Никола Тесла“ во Белград.
Анастасија им се пожали на новинарите дека ништо од она што го понела со себе не го вратила назад во Србија, и поради тоа доживеала голем стрес.
Не патував добро бидејќи ми го изгубија куферот, па затоа толку чекам, но настапот беше одличен, најдобар до сега. Не знам што се случило со куферот, и јас тоа се прашувам, рекла Анастасија видно вознемирена.

Пронајдете не на следниве мрежи: ©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.