На евровизиската сцена Тамара нема да биде сама: Еве со кој ќе настапува

Loading...

Евровизискиот тим кој во мај ќе ја претставува Македонија на сцената на „Евровизија“ во Тел Авив веќе се комплетира.

Како што соопштија од екипата на Тамара, позади неа како вокална поддршка ќе се појават Антониа Гиговска, Александра Јанева и Васил Гарванлиев.

loading...