На изгледот на Рина никој не е рамнодушен

Loading...

Прекрасната Чарли Рина е интернет сензација, актерка, но и Плејбој зајачица на годината.
Убавата Рина е родена во Полска, но многу брзо по раѓањето целото нејзино семејство се сели во Канада.


Полската убавица во Канада брзо ја добива титулата „чудо од дете“ по победата на шаховски турнир.
Потоа Рина се запишува на студии по криминологија и форензика на Универзитетот во Торонто.
Сепак нејзината академска кариера паѓа во втор план, откако Рина победува на неколку избори на убавина.


Рина била прогласена за Мис на Хаваи, а потоа направила и фотосесија за американскиот, полскиот, унгарскиот, словачкиот … Плејбој. Поради што ја заработила и титулата „Плејбој зајачица на годината“.

loading...