На Кортни Кардашијан почна да и паѓа косата и да ќелави- истата грешка ја прават многумина жени во светот од кои и Македонките

Loading...

Ријалити ѕвездата Ким Кардашијан (38) во едно од исечоците на 17-та сезона од реалното шоу „Во чекор со Кардашијан“ се запрепасти откако виде како нејзината сестра Кортни Кардашијан (40) почнала да ќелави, односно да и фали коса на горниот дел од главата, пренесува „Дејли Мејл“.
-Ќелава си, мораш веднаш да одиш во болница, вели Ким.


Кортни на ова и одговори на Ким дека не сака да оди во болница и дека се настанало откако започнала да надоградува коњски реп кој го носеше во минатото.
Медиумот наведува дека ова е поука за сите жени кои сакаат да имаат вештачка коса.

loading...
Loading...