На која најубаво и стои? 4 евровизиски претставнички во исти фустани

Loading...

Евровизиските претставнички на Албанија, Молдавија, Кипар и Малта на Евровизија настапиле во речиси исти костими.
-Лесно за носење, од утро до вечер, универзална униформа, Половина од Евровизија носи иста облека, Дали ги купивте на распродажба- ова се само дел од коментарите на луѓето за истиот аутфит на пејачките.
Што мислите Вие, на која најмногу и прилега?

loading...