На Матка пронајден машки труп на возраст од 25 до 40 години

Loading...

На Матка пронајден машки труп на возраст од 25 до 40 години

Синојќа труп бил забележан вчера од страна на полициски службеници, а утрово на терен бил повикан и јавен обвинител. Денеска се вршеше увид.

Нема никаква информација за идентитетот на жртвата. Телото било закопано во дупка и од него, се гледа само черепот.

Шведска: Започна микрочипирањето (видео)

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...