На Милица не ѝ требаат силикони – природно си е природно

Loading...

Милица Павловиќ важи за една од најзгодните пејачки на естртадата иако нема ни грам силикони ни во градите, ни во устата и задникот. Ѕвездата на Гранд никогаш немала проблем да покаже како изгледа во костим за капење, а судејќи по нејзините фотографии, како е постара, така е се посекси.
Милица е една од малкубројните која за своето совршено тело може да се заблагодари на тоа што редовно тренира, води сметка за исхраната и го негува природниот изглед.
Погледнете ја во бикини и разголена на плажа:

loading...