На раката го имаше истетовирано ликот на девојка му: Кога раскинаа, мораше да направи корекција, погледнете го резултатот

Ова момче на својата рака си ја имаше истетовирано својата девојка.
Нејзиниот портрет со задоволство го носеше додека беше среќен во љубовта, но потоа на нивната врска дојде крајот.
Патејќи по неа, тој одлучи дека тетоважата мора да ја снема.
Отиде кај тату-мајстор и му остави “одврзани раце“.
Еве што направи:

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.