На свадбата на Пријовиќ: Жељко и Јована не издржаа а да не споделат страст

Денеска се уште топ тема во медиумите е свадбата за која зборува целиот Балкан на која присуствуваа речиси 900 гости, а меѓу нив и познатиот пар Жељко и Јована Јоксимовиќ.
Парот целото време беше заедно на прославата додека Александра и Филип славеа за нивното судбоносно „ДА“.
А во еден момент додека се угаснаа светлата тие го искористија тој момент за да разменат нежност, а фотографијата веднаш ја споделија на социјалните мрежи, погледнете.

Ljubav moja najveca❤❤❤

A post shared by Jovana Joksimovic (@jjovanajoksimovic) on

Пронајдете не на следниве мрежи: