На сред улица коментираше што ги пали мажите во кревет, сега сите сакаат да ја оженат

Доколку сте љубител на социјалните мрежи, сигурно сте налетале на барем едно видео од девојка со хаштаг #hawk tuah.Имено, само на TikTok во последните неколку дена се објавени 14 милиони видеа со горенаведената ознака, а ова видео ги привлече речиси сите погледи.Имено, девојката стана сензација поради нејзиниот одговор на прашањето на инфлуенсерот од ТВ Тим и Ди, каде креаторите на социјалните мрежи им поставуваат прашања на случајни минувачи по улиците.Така ја спречија и оваа девојка. Инфлуенсерот ги запре неа и нејзината пријателка за време на ноќното излегување во Нешвил и им го постави следново прашање:„Поради кој потег во кревет мажите лудуваат секој пат“.Девојката брзо му одговорила:„Треба да им го дадете тоа „јастреб туа“ движење и да плукате по тоа нешто“. @damoclesfalcon #hawktuah #sexiestwoman #spitonthatthang #drunkgirl #blonde #lubricate ♬ original sound – DamoclesFalcon Инаку, „јастреб туах“ е ономатопеја за звукот на плукање.Видеото беше објавено на Инстаграм на 11 јуни и оттогаш стана вирално на социјалните мрежи. Многумина ја опишаа девојката како многу харизматична и шармантна, па ги интересираше која е таа. @drinkingtiktoks Hawk tuah #CapCut #Meme #drinkingtiktok ♬ original sound – Drinking TikToks Странските медиуми пишуваат дека нејзиното име е Хајли Велч, но за жал на нејзините многубројни обожаватели, тоа е единственото нешто што засега е познато. Откако нејзиното видео стана вирално на социјалните мрежи, Хејли ги затвори сите нејзини профили на социјалните мрежи.#HawkTuah 2024🤣 pic.twitter.com/WgHxqqUlgZ— Tom Bibiyan 🇺🇸 (@realtombibiyan) June 21, 2024„Се надевав дека јас сум единствениот кој се заљубил во неа, но изгледа дека цел свет се заљубил“, напишал еден тиктокер.„Оваа девојка го освои интернетот“, велат другите коментатори.

Пронајдете не на следниве мрежи: