На чекор до претерување!?! Станија во скутот на младиот Црногорец, момчето не знае што го снашло!

Станија Добројевиќ и Марко Марковиќ направија фотографии кои ги разбрануваа социјалните мрежи. Старлетата со момчето се одмора на Златибор, а попатно и разголени се фотографираат. И додека Марко збунето седи, Станија го прави она што најдобро го умее.
Покрај бројните фотографии и до сега, на кои задникот и е во преден и единствен план, овојпат многумина коментираат дека ја преминала границата.

Пронајдете не на следниве мрежи: ©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.