Неверојатна сцена: РУСКИ ТЕНК УНИШТУВА УКРАИНСКИ ОД ЗАСЕДА. Се е снимено до детал (ВИДЕО)

Буквално како на филм. Војната е брутална а преку ова видео ќе се уверите дека е и безмислосна. Подолу ќе го видите моментот на заседа и уништување на тенкот.

Напомена: видеото не е за оние со слаби живци.

Неверојатна сцена: РУСКИ ТЕНК УНИШТУВА УКРАИНСКИ ОД ЗАСЕДА. Се е снимено до детал (ВИДЕО)
Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.