НЕВИДЕНА КРАЖБА НА ЛИВЕРПУЛ ОД СУДИИТЕ ВО ГОЛЕМОТО ДЕРБИ – Премиер лигата ја призна грешката и се извини, а Јирген Клоп ги загуби нервите: “Ова го немам никогаш видено!“

Пронајдете не на следниве мрежи: