НЕЗАВИСНА ПРАТЕНИЧКА ГРУПА: ХРИСТИЈАН МИЦКОСКИ СО ИЗВИЧНИК!

Loading...

НЕЗАВИСНА ПРАТЕНИЧКА ГРУПА: ХРИСТИЈАН МИЦКОСКИ СО ИЗВИЧНИК!

“Здраво. Ако може да се слушнеме.” Овие зборови не се некој наивен и збунет флерт на млади тинејџери, иако до вчера ако некаде ги прочитавме тоа ќе ни беше првата помисла. Христијан Мицкоски ИЗВИЧНИК е авторот на оваа порака, пазете насочена кон вработен во МВР, за истрага во која се утврдува дали ги прекршил препораките за заштита од Ковид 19“ – реагираа од независната пратеничка група.

Колумна на Љупчо Поповски за ДВ: Здраво. Би сакал да се слушнеме. Христијан Мицкоски!

Продолжува на страна 2

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...