Нема да го препознаете: Оваа промена на Бред Пит не им се допадна на фановите

Loading...

Актерот Бред Пит (57) со години важи за голем шармер. Голем број пати е прогласуван за најпосакуван маж во светот.
Но, сега реши да го смени својот имиџ, а тоа не им се допадна на неговите фанови.
Папараците го фотографирале на излегување од канцеларија во Лос Анџелес, а тој бил во сосема лежерна облека – патики, искинати фармерки, широка јакна.

loading...