Нема да крене глава од мажите по оваа изјава: Ана Николиќ откри какви момчиња сака, но и дека ќе се посвати со Цеца

Loading...

Светлана Цеца Ражнатовиќ на 3 јуни годинава стана баба по прв пат откако нејзината снаа Богдана Родиќ на свет го донесе Жељко Ражнатовиќ.
И додека пејачката заедно со нејзиниот син се во изолација поради позитивните тестови на коронавирус, овој пат и пејачката Ана Николиќ не заборави да го прокоментира нејзиниот внук.
-Се уште не се родил вистинскиот маж за мене, покрај кој повторно би била среќна и заљубена. Може тој вистинскиот е внукот на Цеца, но мора да почекаме 22,23 години… ма ќе го почекам Жељко бидејќи останатите мажи и не ми се допаѓаат, вели Николиќ.
Таа по сето ова вели дека сепак се шегува бидејќи Жељко би можел да биде добар пар со нејзината ќерка Тара, па да му стане она баба.

loading...