Нема да си поверувате на сопствените очи: Мајката на Ана Николиќ е „позгодна“ од ќерка и во бикини во седмата деценија од животот

Loading...

Мајката на српската пејачка Ана Николиќ, Миљана нема каде не привлекува внимание каде и да се појави во јавноста.
Особено откако таа се соблече во костим за капење буквално ги разгори социјалните мрежи.

 

View this post on Instagram

 

No filter…just good vibes…

A post shared by Ana Nikolić (@ananikolicofficial) on


Додека пејачката Ана Николиќ со години се бореше со вишокот на килограми нејзината мајка изгледаше како вистинска манекенка, особено ако се земат во предвид нејзините години.
Имено мајката на пејачката е во седмата деценија од својот живот, а Николиќ во една прилика за неа кажа дури и дека е позгодна од неа.

 

View this post on Instagram

 

Moja MAJKA…no comment…p.s.Ne mogu da se vadim na genetiku!😂😂😂🤦‍♀️

A post shared by Ana Nikolić (@ananikolicofficial) on


Неодамна сподели и фотографија во бикини од мајка си, но фановите со задоволство и коментираа дека сега веќе може да и парира и дека се речиси исти.

loading...