Нема само Драгана Мирковиќ дворец од соништата: Оваа пејачка поседува вистински замок, дури има и сопствено езеро!

Иако не зборува често за приватниот живот, семејството на познатата српска пејачка Јана Тодоровиќ поседува замок.
Имено таа поседува импозантен замок кој се наоѓа во Германија, а пејачката како самата признава времето се почесто го поминува таму.

 

View this post on Instagram

 

💄💋❤️ @bojanvukadinov @studio.extension 💄💋❤️

A post shared by Dragana Todorovic (@janavip2011) on


-Тој дворец го купи мојот свекор пред пет години. Поштено работеше и заработи, вложи во паметна работа. Ние овде доаѓаме од време на време, кралски е среден домот и наликува на светски замок, вели Јана за српските медиуми.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.