Неодоливата Моника Белучи за Harper’s Bazaar

Loading...

Прекрасната 48-годишна актерка позираше во прекрасни креации од колекцијата пролет/лето 2013 на Долче и Габана. Колоритните фолк креации се инспири

loading...