Непознат маж упаднал во куќата на Наташа Беквалац, додека била сама со децата

Непознат маж провалил во куќата на српската пејачка Наташа Беквалац на нејзиниот имот во близина на Нови Сад.
Според српскиот весник „Ало!“, сè се случило околу 11 часот на нејзиниот имот во Нови Сад. Мажот, наводно, и носел подарок и цвеќиња, а прво ја запознал нејзината мајка Мира, на влезната врата, според извори до таблоидот.
– Мира не сакаше да го пушти во куќата, но тој ја помина и и рече дека ја бара својата пријателка. Шокираната жена не знаела како да реагира, и во тој момент се појави Наташа, која била со нејзините ќерки во дворот – изјавил изворот за српскиот весник.
Пејачката, според српските медиуми, му се спротивставила и побарала веднаш да ја напушти куќата, по што тој си заминал. Потоа таа повикала полиција.
„Наташа е во полициската станица и дава изјава. Таа е видно потресена од сè што се случи на нејзиниот имот во Ченаи“, изјави нејзиниот тим за српските медиуми

Пронајдете не на следниве мрежи: