Нетанјаху и се заблагодари на Македонија за поддршката

Loading...

Нетанјаху и се заблагодари на Македонија за поддршката

Во официјален твит утрово Премиерот на Израел се забрагодари на повеќе држави, меѓу кои и на нашата.

 

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...
Loading...