„Нешто ново доаѓа“: Јелена Јованова блесна по породувањето

Loading...

Македонската актерка Јелена Јованова која сите ја засакавме по улогата на Јелена од Драчево во македонската серија Преспав, во јуни оваа година стана мајка.
Таа се уште го нема покажано ликот на синот Јаков, но често објавува фотографии на кои се гледа дека ужива во улогата мајка.
На социјалните мрежи често споделува фотографии од работните ангажмани, па така после долго време сподели и фотографија од себеси, на која изгледа прекрасно.
„Нешто ново доаѓа“, напиша таа во опис на фотографијата.

 

View this post on Instagram

 

#somethingnewiscoming 😉#staytuned @magnetik.skopje @zoranshurbevski @pinko.skopje

A post shared by Jelena Jovanova Official (@jelenajovanovaperic) on

loading...