Не ви требаат антидепресиви: Направете си сами чај за смирување

Loading...

Стресот е со нас секојдневно во нашиот живот, но наместо да земате апчиња и антидепресиви, се што ви треба е чај за зајакнување на нервниот систем.
Едно лажиче ситнети цветови невен прелијте го со чаша ипол вода која е зовриена и по 40 минути процедете.
Испијте една чаша три пати на ден.
Третманот трае три недели, не подолго.

loading...