Не излегува од нејзината спална соба: Богдан во вилата на Цеца спие со денови, оваа снимка е повеќе од доказ што прават кога ќе ги изгасат светлата

Loading...

Момчето на Цеца Ражнатовиќ, Богдан Срејовиќ изгледа се вселил во домот на пејачката.
Имено, екипата на „Папарацо лов“ ја следеше неколку дена пејачката и нејзините движења во изминатиот период.
Богдан бил виден како во утринските часови ја напушта вилата на пејачката и се упатил во еден трговски центар. По шопингот и дружење со пријателите, Срејовиќ се вратил во домот на Цеца.
Тој ден пејачката заминала на снимање на емисијата на „Ѕвездите на Гранд“ додека нејзиното момче ја чекал дома.
Наредниот ден, Богдан од вилата заминал да се види со некој човек, додека Ражнатовиќ скоцкана од глава до пети заминала на уште едно снимање.

loading...
Loading...