НЕ ИМ ОДГОВАРА НИШТО! Ана Николиќ повторно е мета на јавноста поради новата фотографија!

Loading...

Критиките не престануваат!
Пејачката Ана Николиќ ги воодушеви сите минатата година кога ја доведе својата линија до совршенство, а многумина тогаш коментираа дека се враќа на сцената посилна од кога било. Во последно време, сепак, коментарите не запираат бидејќи е премногу слаба.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ana Nikolić (@ananikolicofficial)


Имено, Ана објави нова фотографија на која изгледа брутално, а коментарите под неа се скоро исти. „Лист и бут како мојата рака“, „Ана, мора да се здебелиш“, коментираат хејтерите на кои очигледно не им се допаѓаше дури и кога беше дебела, а сега не чини ни кога ослабна.
Најважно е дека пејачката не е под влијание на ваквите коментари, и дека изгледа подобро од кога било, што покажува секој ден.

loading...