Не личи на себе: Некогаш беше најплатена манекенка поради своето тело, а сега на сите страни ѝ виси сало и целулит!

Манекенката Кејт Мос е фотографирана за време на одморот на една јахта на која била со пријателите.
Костимот за капење ги открил сите нејзини несовршености – опуштениот стомак, колковите и целулитот, но сепак тоа не било пречка за добро да се забавува.


Манекенката благодарение на својот физички изглед и витката линија заработувала милиони и била ангажирана за многу насловни страници и модни фотографии ширум светот, па нејзините обожаватели не ја поднеле лесно оваа промена.
Постои огромна разлика помеѓу уредуваните фотографии во магазините и овие папарацо фотографии кои не се фотошопирани, а обожавателите токму тоа го забележале.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.