Не сте ни свесни што може да се случи со вашето здравје ако само 1 час одите боси

Научно е докажано дека постојат многу предности за вашето здравје доколку одите боси. Ќе поскаате никогаш повеќе да не носите чевли.

Ако одите боси постојат многу предности, а кои се тие погледнете го видео спотот.

Науката го кажа своето…

Пронајдете не на следниве мрежи: ©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.