Не треба да му кажеш 2 пати на Македонец: „Ај не можеш да паднеш во снегот брат!“

Не треба да му кажеш 2 пати на Македонец за некоја луда заебанција одма го прави но пробај да му кажеш нешто што треба нема да го направи. Интересна земја сме со луди идеи еве еден таков човек кој не треба многу зборење и филозофирање за да направи нешто лудо дефинитивно дечково е луд, погледнете:

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.