Не ја исплаши невремето: Цеца на плажа на Халкидики

Loading...

Српската пејачка Светлана Цеца Ражнатовиќ ужива во Грција. Нејзе не ја исплаши невремето, па таа го избра местото Калива на Халкидики.
Како таму си поминува и во што влегла во море, е тема на која фановите не престануваат да пишуваат.
Имено пејачката објави видеа и фотографии на Инстаграм на кои им испраќа бакнежи на своите фанови.

loading...