Нивес едвај ги задржа градите во корсетот: „Ова не е за луѓе со слабо срце!“

Loading...

Бројни обожаватели на Нивес рекоа дека малкумина од нив ја гледаат нејзината нова фризура
Пејачката и актерка Нивес Целзијус неодамна ја смени фризурата. Наместо долга кафеава коса, таа сега има кадрава боб фризура. Таа ги воодушеви своите следбеници на Instagram со фотографија на која исто така беше облечена во секси издание.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius)


Нивес позираше облечена во неонски жолт корсет од тантела што едвај го задржа нејзиното бујно деколте. Заводливо погледаше во камерата додека позираше пред огледалото.
„ Hello, sexy!“, Напиша таа во описот на објавата, а многу фанови ѝ рекоа дека малкумина од нив ја гледаат нејзината нова фризура.
„Кој ја забележува косата на оваа слика, треба да добие Оскар“, „Добри гради“, „Нивес супер си, имаш најдобри гради“, „Ова не е за луѓе со слабо срце“, „Убава“, „ Мм, каква пи*ка! “,„ Тоа е тоа деколте на мојата младост “,„ Ти си секс-бомба “, коментираат тие.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius)

loading...