Нивес се затегна во кожен фустан, па заклучи дека веднаш би се заљубила сама во себе.

Loading...

Нивес Целзијус позираше во тесен кожен фустан и ги објави фотографиите на Инстаграм, каде ја нарекоа хрватска кралица.
На својот Инстаграм профил, Нивес Целзијус се пофали со затегнато издание во кожен фустан, во кој нејзините гради и позадина изгледаа уште побујни, и тоа, се разбира, на задоволство на нејзините многубројни обожаватели.
„Да бев момче и да се погледнев синоќа, ќе беше љубов на прв поглед“, напишала Нивес покрај фотографиите на кои позира заводливо.
„Сега знаеш како ми е мене“, „Па, оваа слика ти е врв“, „Убавица“, „Преубави и ти и фустанот“, „Каков задник“, „Тоа се вика мал црн фустан“, „Мачко врв си“, „ Општа опасност “, „ Вие сте божица“, „Па, ти си жена која гори“, „Ти си кралица на сите Хрвати “, „ Нивес, имаш се подобри и подобри слики “ , „Жено, изгледаш врвно“, се само некои од коментарите што таа ги доби.
До неодамна Нивес учествуваше во емисијата „Твоето лице звучи познато“, а од недела во недела обожавателите ја опсипуваа со комплименти на социјалните мрежи и тешко е да се каже во која креација беше најубава. Можевме да ја видиме во нежни, но и во оние огнени во кои малку и оставаше на фантазијата.
Освен атрактивните комбинации во шоуто, Нивес остави впечаток и со своите коментари, а не се обидуваше да ги сокрие своите емоции, па ја видовме неколку пати со солзи во очите или значителна насмевка кога некој од кандидатите навистина ја воодушеви.

loading...