Нивес Целзиус без облека ги израдува своите следачи

Loading...

Нивес Целзиус без облека ги израдува своите следачи на својот инстаграм профил. Фотографијата веднаш доби скоро 20 илјади лајкови. 
Се чини дека стана модерно сите голи да се сликаат на Инста за да соберат повеќе лајкови и поддржувачи. Пред некој ден тоа го стори и Станија…

ПРОЧИТАЈТЕ УШТЕ И:

Станија без градник и со боксерки во изолација

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...