Нивес Целзиус без облека ги израдува своите следачи

Нивес Целзиус без облека ги израдува своите следачи на својот инстаграм профил. Фотографијата веднаш доби скоро 20 илјади лајкови. 
Се чини дека стана модерно сите голи да се сликаат на Инста за да соберат повеќе лајкови и поддржувачи. Пред некој ден тоа го стори и Станија…

ПРОЧИТАЈТЕ УШТЕ И:

Станија без градник и со боксерки во изолација

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.