НИКОБ обезбедување со специјален промотивен пакет

НИКОБ обезбедување како лидер во обезбедување на имот и лица постојано се грижи за своите клиенти промовирајќи безбедносни и алармни системи од најпознатите светски брендови кои се креирани да ја зголемат безбедноста на домовите и деловните објекти.

Промотивниот пакет предвидува договор на 36 месеци со НИКОБ обезбедување започнувајќи од 1.200 денари месечно во кој вклучува, еднократна уплата за приклучок во вредност од 3.000 денари, 24/7 техничко и патролно обезбедување и видео верификација по добиен алармен сигнал.

Во промотивниот пакет од НИКОБ обезбедување, добивате и бесплатен пакет на алармниот систем од реномираниот бренд АЈАХ HUB 2, кој вклучува гратис:

– алармна централа,

– безжичен магнетен контакт,

– безжичен детектор на движење со вградена камера,

– безжичен далечински паник тастер.

Пронајдете не на следниве мрежи: ©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.