Никогаш не сте ја виделе Цеца во оваа поза

Loading...

Популарната пејачка Цеца Ражњатовиќ не престанува да ја изненадува јавноста.
Кога сите мислеа дека за Цеца знаат се, таа повторно ги изненади сите.
Иако веќе е влезена во петата деценија од животот, таа покажа дека е во одлична форма и дека со своето тело може да направи се.

Имено, таа на социјалната мрежа на Инстаграм објави фотографија на која тренира, а е во интересна положба.
По се изгледа дека пејачката пред летните одмори решила своето тело да го доведе до совршенство и да ги скине вишокот килограми доколку и го имала.

loading...