Никој не може да ја погледнете Пријовиќ во очи откако направи селфи во минијатурно бикини- вакви гради имаат само неколку пејачки

Loading...

Музичката ѕвезда Александра Пријовиќ ги остави мажите во неверување откако сподели фотографија во костим за капење.
Имено таа на роденденската забава на својот пријател и музички колега се појави на базен во минијатурни бикини истакнувајќи ги градите во прв план.


Таа направи селфи и истото го сподели на својот Инстаграм профил, а веднаш доби стотици позитивни коментари за нејзиниот изглед, особено за градите.

 

View this post on Instagram

 

Sacuvaj tajnu ljubavi moja… ❤️

A post shared by Aleksandra Prijovic (@aleksandra__official) on


Таа целото време беше фатена и за микрофонот и ги забавуваше присутните на роденденот, а дел од атмосферата погледнете во продолжение.

loading...