Нина Бадриќ се соблече во бикини во четвртата деценија од животот

Loading...

Регионална поп дива Нина Бадриќ е една од ретките пејачки кои музичката кариера ја изградила врз основа на добрите песни,а не скандали.
Многу често пред ТВ екраните може да ја видиме без шминка и во сосема природно издание.
Со доаѓање на топлото време и високите темпратури луѓето го користат слободно време за да заминат и некаде да се освежат.

#islandstateofmind ??????? @matjazocko ??

A post shared by Nina Badric (@badrich) on


Така беше и со Бадриќ, која замина на Хвар, каде што има и своја куќа и слободното време го користи за да замине таму и да ги наполни батериите.

A post shared by Nina Badric (@badrich) on


Нина го искористи сончевото време, за да замине на плажа и во црно бикини ја покажа својата одлична фигура на која многумина може да и позавидат. И во четвртата деценија од животот, Бадриќ има со што да се пофали, а од нејзините следбеници на Инстаграм доби само комплименти.

A di si ti ??? @majasuput ✋?❤

A post shared by Nina Badric (@badrich) on

#summerinthecity ??☀? #ninabadric #tojazovemljubav❤

A post shared by Nina Badric (@badrich) on

loading...