Новиот сајт на Владата за КОРОНА кризата ве предупредува кога почнува ПОЛИЦИСКИОТ ЧАС

Loading...

Новиот сајт на Владата за КОРОНА кризата ве предупредува кога почнува ПОЛИЦИСКИОТ ЧАС

Денеска избравме опции да добиваме известување за состојбата поврзана со КОРОНА ВИРУСОТ од новиот владин сајт.

Па така во 20:52 до нас стигна известувањето дека наскоро започнува полицискиот час. Ова делува како интересно соопштение иако не веруваме дека постои човек во државава кој веќе не се прилагодил на новата реалност, дека движењето после 21 часот е ЗАБРАНЕТО!

По избор на уредникот прочитајте уште и:

КОРОНАВИРУС: 1 МИЛИОН ЗАРАЗЕНИ ГЛОБАЛНО!!

СЛУШАЈТЕ СИ МУЗИКА ДОДЕКА ЧИТАТЕ ВЕСТИ: 

Радио станици на Пулс24

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...