Новите чанти на Сораја, главата е помала од…

Таа редовно се фали со материјалните добра што ги стекна откако се прослави со зголемените гради. На времето пееше по македонски кафани, се разбира додека да ја видат шеиците и руските тајкуни на Инстаграм… Се разбира не се фали и со начинот на кој ги „заработила“…
Сега не сме сигурни баш, дека би пеела за двеста евра во Неготино повторно. Фотографија подолу од настанот… 
Фановите и забележаа уште нешто, дека главата и е помала од градите. Не знаеме дали мислат на фотошоп ило во буквална смисла. Проценете сами…
Сликата погоре е од архивата на Пулс24. Се работи за дискотека во Неготино во 2013… Подолу резултатот после повеќе операции…

Ако ја крадете сликата наведете извор барем 🙂
Ние имаме на пулс24 богата колекција текстови од Сораја. Само следете го тагот ако сте фан. Што не е и така лошо 🙂

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.