Ново секси издание на Карлеуша на Инстаграм

Loading...

Ново секси издание на Карлеуша на Инстаграм

Во издание кое потсеќа на „Лудиот Макс“ во постапокалиптичен свет, Карлеуша ги почести фановите со сет од фотографии кои изнудуваат воздишки.

Повеќе за Карлеуша:

Карлеуша дојде на снимање во безобразен фустан кој едвај и ги покри градите и задникот

Карлеуша на Велигден го покажа меѓуножјето- важно е да се фотографира меѓу јајца, а што се гледа под фустанот е неважно

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...