Нов тренд: Се повеќе жени изнајмуваат партнери преку Интернет!

Покрај интернет-страниците за запознавање на сродна душа, во светот, а особено во Кина, има се повеќе и повеќе популарни страници каде што може да се изнајми маж.
Еден од корисниците на вакви веб-страници, Ли, го опиша 30-годишниот изнајмен партнер како просечен.
„Можеше да биде најдоброто момче на светот и да биде суров сериски убиец, бидејќи со тој начин на запознавање, сè е можно“, вели Ли.
Цената зависи од потребите на жената, а девојките во Кина најчесто изнајмуваат маж да ги придружува на семејни собири. Исто така, многу жени ја користат оваа услуга кога треба да имаат придружба на социјален настан. На пример, Ли платила 240 долари на еднодневно дружење што не вклучуваше никаков физички контакт, па дури и држење за рака.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.