Нaместо ригорозна диета – Вака ослабете со вкусна храна

Loading...

Ако сакате да ослабете, да топите сало, тогаш секојдневно треба да внесувате одредени намирници.
За појадок ви требаат житарки.
Тоа е најважниот оброк, а ова е најважното правило за слабеење.
Пијте зелен чај и многу вода и јогурт.
Грицкајте бадеми, ореви и лешници наместо грицки кои дебелеат.

loading...