Објавено жешкото видео на Цеца: Погледнете со кого била!

Loading...

Серијата „Нечиста крв“ снимена е во дамнешната 1991 година, а во улогата на Коштана се нашла Светлана Цеца Ражнатовиќ. Таа била на почетокот на својата пејачка кариера, а како актерка се обидела со Раде Шербеџија и тоа во еротски сцени. Наводно на нејзиниот сопруг Аркан ова не му се допаднало па направил хаос и забранил…

loading...
Loading...