Оваа готвачка го “излуде“ светот: Под престилката не носи буквално ништо, па заработува илјадници долари месечно (ВИДЕО)

Loading...
Руби Деј е секси готвачката која го “излуде“ светот. Таа е од Тексас, а хит на Јутјуб стана затоа што под својата престилка не носи ништо. Иако носи бисери и престилките се со тема на домаќинките од педесетите години, нејзиното провокативно издание ѝ донело 465 илјади следбеници, но и популарен сајт каде фановите плаќаат за да ги гледаат нејзините снимки.
Сепак, таа не се занимава само со готвење, па така редовно дели совети за здрав живот, фитнес, јога и има мотивациони говори.“Доколку сте заинтересирани да живеете посреќно, забавувајте се во кујната или пак доколку сакате малку повеќе позитивна мотивација, тогаш вие сте на вистинското место“ – пишува на нејзината страница.
Убавата готвачка дава онлајн приватни часови за готвење за 200 долари месечно, но и едно видео на кое сосема гола готви само за вас за 125 долари месечно.

 

loading...