Ова е мајката на Милица Тодоровиќ на која пејачката е вистинска копија

Иако многу рано влезе во светот на познатите Милица Тодоровиќ никогаш не сакала да го експонира своето семејство во јавноста.
Меѓутоа убавата српска пејачка не крие дека семејството и е најголема поддршка, особено нејзината мајка.

 

View this post on Instagram

 

Od svih prava koje žene imaju, najbolje je što mogu biti majke”. Ovo je moja najlepša mama. ❤ @jasmina.todorovic67

A post shared by Milica Todorovic (@milicatodorovicofficial) on


По долги години пејачката реши да открие од кого ја наследила природната убавина, а тоа е нејзината мајка Јасмина.
Претставувајќи ја на Инстаграм фановите можеа да видат дека нејзината мајка има темна коса за разлика од пејачката, но и дека изгледа одлично за нејзините години.

Пронајдете не на следниве мрежи: ©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.