Ова е невидено пари летаа на сите страни, луѓето ги собирааа на сред автопат(видео)

Loading...

На луѓето кои ги собираа парите кои летаа од блиндираното возило, полицијата им соопшти дека треба да ги вратат парите. Пред некој ден во САД на еден автопат од блиндирано возило почнаа да летаат пари на сите страни по автопатот, поради тоа луѓето застануваа со коли за да ги соберат, но настана голема гужва, а и некоја собраќајка. Полицијата им вети на сите доколку ги вратат парите дека нема да бидат гонети, оваа случка беше споделена и на социјалните мрежи…

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...