Ова е новата девојка на Бред Пит?

Loading...

Бред Пит е фотографиран во друштво на познатата дизајнерка.
Папараците го фотографирале познатиот актер на приватен концерт на “Red Hot Čili Pepersa” во друштво на дизајнерката на накит, Сет Хари.


По фотографиите веднаш започнаа шпекулации дека тие се во врска. Како што пренесуваат странските медиуми, Бред и Сет цело време биле расположени.

За потсетување, Џоли неодамна изјави дека нема да се смири со Анџелина Џоли бидејќи нивниот брак бил пекол.
Дали, актерот и дизајнерката се навистина во врска или се само пријатели, не знаеме.

loading...